O nas

Witamy na Stronie Centrum Badań Psychologicznych Kierowców z siedzibą w Kotlinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracowni, która kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również ośrodków szkolenia kierowców, firm transportowych, przedstawicieli handlowych, taksówkarzy oraz wszystkich przedsiębiorstw zatrudniających pracowników na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychologii transportu

Pracownia zajmuje się diagnostyką i orzecznictwem głównie w zakresie psychologii transportu. Posiada wszelkie zezwolenia, figurując w rejestrze pracowni psychologicznych prowadzonym przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7/2014.

Psycholog przeprowadzająca badania – mgr Tatiana Smok-Gwiazdowska, ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe z Psychologii Transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Centrum Badań Psychologicznych Kierowców gwarantuje konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższej jakości nowoczesna aparatura diagnostyczna firmy Psychotronics pozwala na znaczne skrócenie czasu badania.

Zapewniam indywidualne podejście do klienta, możliwość negocjowania rabatów przy badaniu grupowym (od 3 osób), bezstresową i miłą atmosferę podczas badań.

Doświadczenie terapeutyczne

Jestem psychologiem, absolwentką 5- letnich studiów magisterskich na kierunku psychologia, ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Przez dwa lata szkoliłam się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu kończąc kurs podstawowy. W dalszym ciągu rozwijam tam swoje umiejętności mające na celu uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty. Moja praca w gabinecie prywatnym jest systematycznie poddawana superwizjom.

Swoje umiejętności psychoterapeutyczne poszerzam także uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach, między innymi w:
– Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii
– Szkole Coachingu realizowanej przez Pracownię Narzędzi do Oświaty- Agnieszka Grzymkowska i Izabela Kazimierska
– Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu- kurs zaawansowany
– Fundacji „ Nowa Nadzieja”

Swoje doświadczenie zawodowe doskonalę współpracując z placówkami oświatowymi (m.in poradnią psychologiczno- pedagogiczną, przedszkolem i szkołą), gdzie na co dzień wspieram rodziców i ich dzieci.